Teikiamos paslaugos

 
Statinio statybos techninė priežiūra

Statinio statybos techninė priežiūra – užsakovo organizuojama statybos priežiūra, kurios tikslas – kontroliuoti, ar statinys statomas pagal statinio projektą, statybos rangos sutarties sąlygas, taip pat normatyvinių statybos techninių dokumentų, normatyvinių statinio saugos ir paskirties dokumentų ir kitų teisės aktų reikalavimus.

Skaityti plačiau
Statybos valdymas

Statybos valdymas – paslauga, kurios pagrindinis tikslas būti kliento atstovu ir koordinatoriumi bendraujant su visais statybos dalyviais.

Skaityti plačiau
Statybų auditas

Statybų auditas – objektyvi tikrinimo bei konsultavimo paslauga, kurios tikslas suteikti klientui nešališkas ir kompetentingas išvadas apie statybos objektą, bet kurioje projektavimo ar statybos darbų stadijoje.

Skaityti plačiau
Statinių techninis vertinimas

Statinių techninis vertinimas – vizuali apžiūra, esamų patalpų, pastatų ir jų inžinerinių sistemų būklės įvertinimas.

Skaityti plačiau
Kasmetinė statinio techninė apžiūra

Kasmetinių apžiūrų metu detaliai apžiūrimos ir tikrinamos pagrindinės statinio konstrukcijos ir inžinerinės sistemos.

Skaityti plačiau
Statinių pridavimas

Statybos užbaigimo procedūra yra skirta nuspręsti, ar pastatyti statiniai atitinka projekto sprendimus, ir kitus statybą bei projektavimą reglamentuojančius reikalavimus.

Skaityti plačiau
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti